Top Stories

logo12نکته کلیدی برای مجریان و میزبانان رییس جمهور در تشریفات کنفرانس از فریبا علومی یزدی

 

1.       برای خوش آمد گویی و خیر مقدم به رییس جمهور گزیده گویی کنید و از به کار بردن القاب طویل و کبیر خود داری نمایید.نام " رییس جمهور" خود به اندازه تمام کلمات بزرگ است .

2.       در حضور رییس جمهور از فعل جمع برای خیر مقدم استفاده نمایید نه فعل مفرد.بگویید "خیر مقدم عرض می نماییم"

نگویید " خیر مقدم عرض می نمایم"


مدیریت بحران در کنفرانس ها از فریبا علومی یزدی - قسمت اول

 

امروزه مدیریت واژه ای نیست که بتوان به راحتی در مورد آن صحبت کرد. مدیریت شاخه های زیادی دارد و مدیریت بحران یکی از آنهاست. برای مدیریت بحران هم به مانند دیگر مدیریت ها ، کنفرانس های علمی برگزار می شود و هر روز ایده های جدیدی نقد و تحلیل می گردد. شاید بعضی ها فکر کنند مدیریت بحران چه ربطی به برگزاری کنفرانس دارد . و اتفاقاً سوال من هم همین است.

چگونه با ابهت ظاهر شوم؟ چگونه در انظار مخاطب بزرگ و با شکوه جلوه نمایم؟


هر مجری برای نشان دادن خودش یک تریک هایی دارد که روی مخاطبان اثر گذار و ماندگار باشد. این مبحث در مورد ایجاد هوش هیجانی هم مفید واقع می گردد. شما برای این که متمایز باشید باید هوشمندانه عمل نمایید .

شما چه کار هایی را انجام می دهید تا برای همه بزرگ ، با ابهت و پرغرور ظاهر شوید؟یادمان باشد موضوع را با فخر فروشی که آفت شهرت است ، اشتباه نگیریم.

برای دیدن 12 نکته در مدیریت اجرایی قبل از مراسم اهدای جوایز جشنواره هاکلیک فرمایید.

 12 نکته که مجری قبل از شروع کنفرانس باید بررسی کنید.

1-مجری باید یک ساعت قبل از شروع کنفرانس اعلام حضور نماید.

شما دعوت شده اید تا باری از دوش مسوولان همایش بردارید نه اینکه فشار عصبی بر آنها تحمیل کنید.دیر آمدن نشانه مهم بودن شما نیست.تنها بیان و رفتار شما، نشان شاخص شما به عنوان یک مجری حرفه ای است.

کارت ویزیت ایران مجری


هنر مجری با اعتماد به نفس

 

 

مجری مجريگری مراسم عمومي

Master of  Ceremonies

*وظايف يك مجری حرفه اي صحنه چيست؟

*مجريگری  صحنه چيست ؟

 

 

اينها سوالاتي است كه ما بدان پاسخ خواهيم داد

شما در حال مطالعه نكات مجريگري و سخنوري از حرفه اي ترين مجري ايران هستيد

با ما  گام به گام  به جمع  مجريان حرفه اي ايران بپيونديد و از سخنراني هاي با شكوه خود لذت ببريد.

آئین تشریفات واجرای مجری درجشنواره ها واهدای جوایز و لوح تقدیر و تندیس

توجه داشته باشید شما یک گوینده ی رادیو یا مجری تلویزیون نیستید.

مجری صحنه یعنی یک نویسنده ، کارگردان و آشنا به امورفنی صدا و تصویر و نور همراه با مدیریت زمان ،مدیریت احساسات ، مدیریت بحران در کنفرانس و...

اکنون  در مرحله ای هستیم که نکات بیشتری را از فریبا علومی یزدی ، مجری صحنه و سخنران انگیزشی را با هم ادامه می دهیم و در گام های بعدی ، مدیریت بحران را در سالن های کنفرانس  دنبال خواهیم کرد.مدیریت بر احساسات را شروع کرده ایم و مدیریت اضطراب را هم به شما خواهیم آموخت.در نهایت هوش هیجانی را به صورت آکادمیک و علمی بررسی می نماییم  و به شما خواهیم آموخت ، چگونه با استفاده از تکنیک های هوش هیجانی می شود همه را به آسمان آرزوها برد.

رهنمود های سریع پیشگیری از اضطراب برای مجریان و سخنوران  در قبل و زمان اجرای برنامه:از فریبا علومی یزدی

برای جلوگیری سریع  از اضطراب راه های فراوانی وجود دارند که در افراد گوناگون مختلف اند. از نکات اختصاصی  هزار و یک نکته فریبا علومی یزدی  موارد زیر هستند.این مقاله به طور کامل در گلگشت سخن مجریان نیز مورد بررسی قرار گرفته است و راه های برطرف نمودن اضطراب به صورت علمی ، مورد بررسی قرار گرفته است.

ايجاد شبکه ارتباطی موثر از فریبا علومی یزدی

1. صحبت های خود را با ديگران به اشتراک بگذاريد.

وقتی که در حال صحبت کردن با ديگران برای ايجاد ارتباط شغلی هستيد فقط سوال نپرسيد، صحبت هايتان را به اشتراک بگذاريد و درباره خودتان و تجربياتتان هم مطالبی بگوييد.

logoچگونه یگ گفتگوی موفق داشته باشیم و نظر یک شخص را به کاندید مورد علاقه خود تغییر دهیم. این نکات باید مورد توجه اعضا و همیاران ستاد ها قرار گیرد. یادتان باشد این ها تنها نکات کوچکی هستند که در کنار آداب معاشرت و عزت نفس بالا کاربردی هستند. یادمان باشد " صداقت و راستی بهترین سیاست است".

12 رهنمود کلی برای همیاران و همکاران ستاد انتخاباتی کاندید های انتخابی

هدف از رهنمود ها ی حاضر بیان الگویی  است  از تکنیک های گفتگو با مخاطبان جهت دادن انگیزه لازم برای شرکت در انتخابات و سهیم بودن در سرنوشت اجتماعی خود . هر گروه و حزبی می تواند این رهنمود ها را در راستای ارتباطات موثر برای جلب حداکثری مخاطبانش  در انتخابات  به اعضای ستاد انتخاباتی و همیاران یادآوری نماید. این رهنمود ها وقتی ضمانت فریبا علومی یزدی را به همراه دارد که با سخن خوب و فنون سخنوری همراه باشد. صداقت و امانت در گفتار ، نفوذ کلام را به همراه دارد و نفوذ کلام تنها راه موفقیت در ارتباطات محسوب می گردد.

 

قبل از اینکه خواسته باشم وارد بحث اصلی ارتباطات موثر در انتخابات شوم نکات زیر را پیشنهاد می دهم. این نکات خیلی مهم هستند.

پنج نکته مهم :در مکالمه ها و گفتگو هايتان حضور کامل داشته باشيد از فریبا علومی یزدی

به ندرت پيش می آيد که شخصی بخواهد شما را برنجاند، اما در بعضی مواقع بعضی افراد فقط منتظرند که مورد آزار واقع شوند. چگونه می توانيد از آزار دادن فردی که با او گفتگويی را آغاز کرده ايد، خودداری کنيد؟ در اينجا به نکاتی برای اينکه شنوندگانی که آسيب پذيرترند، آسيب کمتری ديده و در رابطه همکاری، دوستی، و خانوادگی خوبی با شما قرار گيرند، اشاره می کنيم.

ارتباطات موثر  و گسترش ارتباطاتده نکته عالی برای ايجاد شبکه های ارتباطی از فریبا علومی یزدی

1. در تماس باشيد.

بزرگترين اشتباهی که مردم در هنگام ايجاد شبکه ارتباط شغلی مرتکب می شوند اين است که بعد از اينکه مردم را می بينند دوباره با آنها  ارتباط برقرار نمی کنند.

در تماس باشيد. راه های مناسبی را برای اينکه با مردم در ارتباط باشید را انتخاب کنيد، از صرف يک فنجان قهوه با هم گرفته تا فرستادن کارت، دعوت کردن آنها برای با هم بودن در مراسمی ديگر، فرستادن مقاله و يا ارسال کادو. هر کاری که می توانيد انجام دهيد تا بتوانيد باز هم با هم در ارتباط باشيد.


2. پيش از اينکه مکالمه تان شروع شود آن را خاتمه ندهيد.

وقتی که افراد را می بينيد و زمانی که خود را معرفی می کنيد نام آنها را نگوييد و اجازه دهيد تا خود، خودشان را به شما معرفی کنند و حرفی برای زدن به شما داشته باشند.

به طور مثال بگوييد، " سلام، من فریبا علومی یزدی هستم " و بعد آنها می توانند بگويند، " سلام، من الف هستم " .

3. ارتباط برقرار کنيد.

شبکه ارتباطی ايجاد کردن يعنی ارتباط برقرار کردن با اطرافيان نه فقط دادن کارت ويزيت و يا برقرار کردن يک مکالمه مختصر و کوتاه.

4. يک موضوع عمومی و رايج پيدا کنيد.

هميشه يک موضوع رايح برای ايجاد ارتباط با افراد وجود دارد. اين موضوع را پيدا کرده و با اطرافيان رابطه خود را شکل دهيد.

5. عذر و بهانه نياوريد.

وقتی که می خواهيد به صحبت هايتان با شخصی خاتمه دهيد، عذر و بهانه نياوريد. " معذرت می خواهم، من بايد برای یک تلفن مهم شما را ترک کنم ". به جای استفاده از عبارت مذکور فقط تشکر کنيد. با اين کار تاثير بهتری بر روی مخاطبتان می گذاريد.

6. از قبل آماده باشيد.

برای ايجاد شبکه ارتباطی کاری از پيش آماده باشيد. انتظار نداشته باشيد که هنگامی که وارد يک اتاق نا آشنا با افراد نا آشنا می شويد، ايده های عالی و موضوعات صحبت زيادی به ذهنتان خطور کند. از پيش درباره آنچه که می خواهيد بگوييد کلام آماده داشته باشيد.

7. هر موضوعی می تواند جالب باشد.

بله! می توانيد موضوع آب و هوا را در ليست موضوعاتی که می خواهيد درباره اشان صحبت کنيد قرار دهيد. اينکه شما چگونه درباره موضوعی صحبت کنيد می تواند آن موضوع را جالب و يا کسل کننده کند، نه خود آن موضوع.

8. شما چه کاری می توانيد برايشان انجام دهيد؟

وقتی که در حال ايجاد شبکه ارتباطی شغلی هستيد، به اين فکر نکنيد که " چگونه می توانم از اين شخص برای ارتباط شغلی استفاده کنم " ، به اين فکر کنيد که " چگونه می توانم به اين شخص کمک کنم " .اجازه می خواهم بگویم این یک شاه کلید ارتباطات است.

9. کارت ويزيت خود را همراه داشته باشيد.

تعداد زيادی از کارت های ويزيت خود را به هر کجا که می رويد با خود ببريد. شما هرگز نمی دانيد که چه زمانی شانس ايجاد رابطه شغلی بيشتری داريد.

10. ایجاد ارتباط یک حرکت سريع و پر شتاب نيست.

ايجاد شبکه ارتباطی  مانند از آسانسور بالا رفتن،  يک پروسه 30  ثانيه ای نيست. بلکه يک رابطه تجاری و شغلی سودمند است که هر دو سر رابطه بايد از آن سود ببرند.

تعداد ارتباطات شما هر چند مهم است ولی طول ارتباط شما نشانگر اعتماد پذیر بودن شماست.

logo-ده نکته در مورد نام بردن افراد از فریبا علومی یزدی

1- محترمانه از کسی که نامش را نمی دانید نامش را بپرسید.مثلا "ببخشید میتوانم نام زیبایتان را بدانم؟"
برای تقویت اعتماد به نفس شما می توانید تمرین خود را شروع کنید. هیچکس بدش نمی آید وقتی نامش را از او سوال می کنید.


2- نام افراد را تکرار کنید وقتی خودشان را به شما معرفی می نمایند.
برای مثال ، " سلام من فریبا علومی هستم"، "سلام خانم علومی". این مورد به شما کمک می کند تا نام افراد را بهتر به خاطر بسپارید.

بازار بورس

Google Inc.

NMS : GOOG - 03 Aug, 2:49pm
627.8799
+2.2699 (+0.3628%) After Hours:
Open 625.3400 Mktcap 430.43B
High 633.0556 52wk Hight 678.6400
Low 625.3400 52wk Low 486.2250
Vol 991195 Avg Vol 2.02M
Eps 28.9500 P/e 29.5835
Currency: USD

Apple Inc.

NMS : AAPL - 03 Aug, 2:49pm
118.755
-2.545 (-2.098%) After Hours:
Open 121.500 Mktcap 677.23B
High 122.570 52wk Hight 134.540
Low 117.520 52wk Low 93.280
Vol 54.74M Avg Vol 45.15M
Eps 9.120 P/e 13.737
Currency: USD
Advertisement
مشترک خبرنامه رایگان ما شوید تا از آخرین اطلاعات و مطالب منتشر شده در پورتال ؛مطلع گردید.