10 نکته برای همیاران ستاد انتخاباتی  در ارتباط موثر با مخاطبانشان از فریبا علومی یزدی

هدف از رهنمود های حاضر بیان الگویی است از تکنیک های گفتگو با مخاطبان جهت دادن انگیزه لازم برای شرکت در انتخابات و سهیم بودن در سرنوشت اجتماعی خود . هر گروه و حزبی می تواند این رهنمود ها را در راستای ارتباطات موثر برای جلب حداکثری مخاطبانش  در انتخابات  به اعضای ستاد انتخاباتی و همیاران ستاد  یادآوری نماید. 

ادامه مطلب: 10 نکته برای همیاران ستاد انتخاباتی درارتباط موثربا مخاطبان

رهنمود هایی برای جذب آرای انتخاباتی از کسانی که مردد هستند از فریبا علومی یزدی

هدف از رهنمود ها ی حاضر بیان الگویی  است  از تکنیک های گفتگو با مخاطبان جهت دادن انگیزه لازم برای شرکت در انتخابات و سهیم بودن در سرنوشت اجتماعی خود . هر گروه و حزبی می تواند این رهنمود ها را در راستای ارتباطات موثر برای جلب حداکثری مخاطبانش  در انتخابات  به اعضای ستاد انتخاباتی و همیاران یادآوری نماید.

ادامه مطلب: رهنمود هایی برای جذب آرای انتخاباتی از کسانی که مردد هستند

ده نکته در مورد نام بردن افراد از فریبا علومی یزدی

1- محترمانه از کسی که نامش را نمی دانید نامش را بپرسید.مثلا "ببخشید میتوانم نام زیبایتان را بدانم؟"
برای تقویت اعتماد به نفس شما می توانید تمرین خود را شروع کنید. هیچکس بدش نمی آید وقتی نامش را از او سوال می کنید.

ادامه مطلب: 10 نکته در مورد نام بردن افراد از فریبا علومی یزدی

12 رهنمود کلی برای همیاران و همکاران ستاد انتخاباتی کاندید های انتخابی

هدف از رهنمود ها ی حاضر بیان الگویی  است  از تکنیک های گفتگو با مخاطبان جهت دادن انگیزه لازم برای شرکت در انتخابات و سهیم بودن در سرنوشت اجتماعی خود . هر گروه و حزبی می تواند این رهنمود ها را در راستای ارتباطات موثر برای جلب حداکثری مخاطبانش  در انتخابات  به اعضای ستاد انتخاباتی و همیاران یادآوری نماید. این رهنمود ها وقتی ضمانت فریبا علومی یزدی را به همراه دارد که با سخن خوب و فنون سخنوری همراه باشد. صداقت و امانت در گفتار ، نفوذ کلام را به همراه دارد و نفوذ کلام تنها راه موفقیت در ارتباطات محسوب می گردد.

 قبل از اینکه خواسته باشم وارد بحث اصلی ارتباطات موثر در انتخابات شوم نکات زیر را پیشنهاد می دهم. این نکات خیلی مهم هستند.

ادامه مطلب: 12 رهنمود کلی برای همیاران و همکاران ستاد انتخاباتی کاندید های انتخابی

چگونه یگ گفتگوی موفق داشته باشیم و نظر یک شخص را به کاندید مورد علاقه خود تغییر دهیم. این نکات باید مورد توجه اعضا و همیاران ستاد ها قرار گیرد. یادتان باشد این ها تنها نکات کوچکی هستند که در کنار آداب معاشرت و عزت نفس بالا کاربردی هستند. یادمان باشد " صداقت و راستی بهترین سیاست است".

ادامه مطلب: 8 رهنمود سازنده برای یک گفتگوی سازنده در انتخابات

ده نکته در مورد هنر گفتگو و بحث های کوتاه در جلسه هاي عمومي از فریبا علومی یزدی

1- قبل از ورود به جلسه نسبت به عملکرد خود  ودیگران دید مثبتی داشته باشید.

به خود یاد آور شوید که ملاقات با افراد جدید می تواند حائز فواید زیادی برای شما باشد . با افراد جالبی برخورد خواهید کرد، اطلاعات جدیدی بدست آورده و دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد همچنین این جلسه قرارداد های تجاری را نیز به دنبال خواهد داشت .

ادامه مطلب: ده نکته در مورد هنر گفتگو و بحث های کوتاه در جلسه هاي عمومي

آغاز گوش دادن: سکوت از فریبا علومی یزدی

سکوت يک بخش مهم از گوش دادن موثر می باشد. اگر مهارت های سکوت کردن را بياموزيم، می توانيم مهارت های گوش دادن را نيز در خود بهبود بخشيم. اجازه دهيد با بيان تکنيک های افزايش بخشيدن به سکوت، اهميت موضوع را شفاف تر سازم.

ادامه مطلب: 4 نکته:آغاز گوش دادن،سکوت

مقالات دیگر...