دومین كنفرانس بين‌المللي بازاريابي خدمات مالي

آرشیو
تنظیمات نوشتاری

نظام خدمات مالی كشور (بانکها،موسسات مالی و اعتباری، صنعت بیمه، شرکتهای بورس و سرمایه گذاری و لیزینگ) در روزهاي 6 و 7 آذر ماه سال جاري شاهد رويدادي مهم و تأثيرگذار بود.

دومين كنفرانس بين‌المللي بازاريابي خدمات مالي با همكاري و مشاركت بانك‌ها، موسسات مالي و اعتباري، شرکت‌ها و نمايندگي‌هاي بيمه، کارگزاري‌هاي بورس و شرکت‌هاي سرمايه گذاري و ليزينگ و با پشتيباني وزارت امور اقتصادي و دارايي و بانک مرکزي جمهوري اسلامي در تهران برگزار شد. در روزهاي برگزاري کنفرانس، قريب به هزار نفر از اساتيد، صاحب‌نظران، مديران و کارشناسان صنعت خدمات مالي از داخل و خارج از كشور، در مركز همايش‌هاي بين‌المللي صدا و سيما به تبادل دانش و تجربيات خود پرداختند.

 

 


موضوع اصلي اين كنفرانس كه با سخنراني جناب آقاي احمدي دبيرکل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ‌ايران افتتاح گرديد، "بازاريابي راهبردي و مزيت رقابتي پايدار در بازار خدمات مالي"بود که 10 استاد برجسته داخلي و 3 استاد مدعو خارجي در مورد محورهاي مختلف آن به بحث و ايراد سخنراني پرداختند.

 

 

علاوه براين، پيرو فراخوان كنفرانس حدود 200 مقاله به دبيرخانه ارسال شد كه از اين تعداد، 58 مقاله موفق به دريافت تأييديه از کميته داوران شدند که از اين تعداد 3 مقاله فرصت ارائه در سالن اصلي کنفرانس را يافتند.
در روز دوم کنفرانس، نشستي تخصصي با حضور دکتر سيف مديرعامل بانک کارآفرين، مهندس صدر هاشمي موسس و رئیس هيأت مديره بانک اقتصاد نوين، و دکتر روستا دبير کميته علمي کنفرانس برگزار شد. اين افراد پس از بحث در مورد چالش ها و راهکارهاي مختلف بازاريابي خدمات مالي به پرسش هاي حاضرين پاسخ گفتند.
همچنين در حاشيه اين كنفرانس، نمايشگاهي تخصصي با حضور ده ها بانك، موسسه مالي و اعتباري، شرکت بيمه و ساير شركتهاي ارائه دهنده خدمات تخصصي مالي در فضايي به مساحت 600 مترمربع برگزار شد که طي روزهاي برگزاري مورد استقبال و بازديد شرکت کنندگان قرار گرفت.

به علاوه، دبيرخانه دائمي ‌كنفرانس در تاريخ 7 و 8 آذرماه، کارگاه‌هايي تخصصي را با حضور 3 استاد خارجي و 2 استاد داخلي برگزار نمود كه مديران و كارشناسان بازاريابي صنعت خدمات مالي در آن شركت يافتند.

مجریگری این کنفرانس را سرکار خانم علومی یزدی بعهده داشتند که بسیار عالی و بی نظیر بود.


گزارش کامل این کنفرانس و همچنین متن سخنرانی های انجام شده  از طریق وب سایت مرکز بازاریابی خدمات مالی در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.