تقدیر از رییس صندوق مهر رضا جهت تسهیل و همکاری در امور

Sample Banner Home Sidebar 2
ابزارها
تنظیمات نوشتاری


و اولئک لهم الخیرات و اولئک هم المفلحون  88توبه

هر آنچه که خیرات و اجر نکوست    همه خاص آن مردم نیکخوست
که این مومنان فارغ از هر غمند      خود  از رستگاران  دو  عالمندجوانمرد نیک اندیش جناب آقای ............................................ رییس محترم صندوق مهر رضاصندوق مهر رضا بشارت رویش و شکفتن ، طراوت و تازگی ، تحول و دگرگونی اقتصادی و اجتماعی و ایجاد گام های محکم و مستحکم فرصت های شغلی در سرزمین پر گهر ایران خصوصاً روستا هاست. روستاهایی که از برکات پربار آن دشت ها و دامنه ی کوهایش از هزاران شقایق امید و آرزو شکفته شده است و فضای میهن عطرآگین و زمین از رویش جوانه های سبز این عمل سرشار از شور و شعور آباد گردیده است.

بدین وسیله به رسم پاس داشت و نکوداشت این عمل خیرخواهانه و خداپسندانه این تقدیر نامه از طرف شورای اسلامی روستای ..............................تقدیم حضور ارزشمند شما می گردد.

از حضرت کریم ، سلامت ، موفقیت و وفور نعمت توام با برکت آرزو دارد.


شورای اسلامی روستای
.................................

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !