دعوت نامه به شهردار محترم تهران جهت حضور در یادواره امیرشهید آریافر

دعوت نامه عمومی،مذهبی،قرآنی،دینی،شهدا،افطار رمضان
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاءٌ عند ربّهم یرزقون  169 آل عمران

اگر فردا فدای کشورم گشتم ، به دور من بپیچان پرچم رنگین ایران را ، که تا این  آسمان برجاست ، بداند هرکسی، من عاشق ایران و زیبا پرچمش هستم.

فرازی از وصیت نامه امیر شهید بهرام آریافر در جبهه ماهشهر-آبادان  20/09/1359حضور مکرّم ظهور جناب آقای دکتر قالیباف شهردار محترم تهران

دیری است رحیل شهادت و کاروان هجرت ، گوهر گران سنگی را از صدف حیات به معراج رحمت رحمان رسانید و شیداییان شور آفرین را به سوگ نشاند.

به  پاس سپاس  از  خدمات  ارزنده  و  بزرگداشت  یاد و  خاطره ی  مجاهد   نستوه امیر  شهید  بهرام  آریافر ;  همایشی  در موزه باغ دفاع مقدس   ساعت 1900 برگزار می گردد که  بدین  وسیله  از  حضرت عالی  دعوت  می گردد به  عنوان یادگار ارزشمند دفاع مقدس و میراث دار ارزشهای ولایی  ;   با سخنان پربار و  گهربارتان  این گستره ی درخشنده ی   نور  را  در جهت بهره وری  وسیع تر و  وثیق تر ،  رهگشای رهسپاران   راه   رستگاری  ،   پژوهشگران   و  علاقه مندان  به   مبانی  و  موضوعات { دفاع مقدس } گردانید.

ان الله کان علی کل شیٍ شهیدا


رییس دانشگاه علوم قرانی.............
.................................................فریبا علومی یزدی شهریور 89

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !