دعوت نامه انجمن اولیا و مربیان

دعوت نامه ویژه دانش آموزان،معلمان،آموزش و پرورش
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

به نام خدا

 

ولی محترم دانش آموز عزیز .......................................

 

فرا رسیدن سال تحصیلی و ماه مهر ، ماه مهرورزی و انسان دوستی را به شما والدین محترم و دانش آموزانی که امروز به مدد تلاش مستمرشان ، کسب علم و دانش را در محیطی مقدس به نام مدرسه  تجربه می نمایند ، تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

ایران مجری/بانک تقدیر نامه / دعوت نامه ها /

بدین منظور از شما به عنوان .......کاندید/عضو/رییس ........ انجمن اولیا و مربیان دعوت می شود در تاریخ ............روز............... ساعت ............... در جلسه ای که با هدف اعتلای ارتقای فعالیت های علمی و فرهنگی دانش آموزان در محیط .....آموزشگاه...... و با عنایت به حفظ و تقویت سرمایه های عظیم و توانمند دانش آموزی ، برنامه ریزی هایی جهت  تسهیل در روند  فعالیت های علمی و فرهنگی دانش آموزی ،  ایجاد  و  تقویت گروه های علمی ، تحرک و نشاط بخشی به محیط فرهنگی ، حمایت از فعالیت های رفاهی سازنده و بطور کلی فراهم ساختن تسهیلات و امکانات آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی ، معرفتی و تربیتی صورت می گیرد حضور بهم رسانید.

با امید به اینکه با حضور ثمر بخش خود عاملی موثر بر پیشرفت و تکامل فرزندان این مرز و بوم بوده و با حس استقلال علمی و فرهنگی کشور در این رسالت و مسوولیت خطیر ما را همراهی نموده و این همسویی و همفکری استمرار و تداوم یابد.

مدیر آموزشگاه ...................

فریبا علومی یزدی

مهر 89


در همین مورد :

دعوت نامه اولیا دانش آموزان در جشنواره علمی ، فرهنگی

دعوت نامه از والدین جهت کمک به اماکن متبرکه

دعوت نامه ادبی برای گردهمایی روز زن و روز مادر


مطالب مرتبط : چک لیست جلسات اولیا و مربیان