تقدیر نامه کارمندان امور مالیاتی در روز مالیات از طرف فرماندار

تقدیر وتشکر روزهای ملی، روزهای جهانی
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

دستيابي به اقتصادي سالم و متکي بر منابع درونزا و بهره گيري موثر از منابع ثروت ملي، بخشي از شاخصه هاي موثر در توسعه و پويايي نظام  اقتصادي کشور به شمار مي رود و در اين ميان، بهره گيري موثر از عنصر فرهنگ شاخصه اي است که توسعه اقتصادي با آن ممکن می گردد.


سرکار خانم / جناب اقای ........................ کارمند شاغل در امور مالیاتی ............


به پاس قدر دانی از شما کارمند مسوول و وظیفه شناس که با تلاش در جهت استقرار نظام مالياتي قوي و ايجاد بسترهاي فرهنگي مناسب و ترغيب مردم به پرداخت ماليات، به تشکيل ساختار اقتصادي قوي در کشور اهتمام می ورزید  و با احترام و اکرام به ارباب رجوع ،  برای سعادت و پیشرفت ایران اسلامی در سال مزین به نام جهاد اقتصادی با هدف اعتلا و ارتقای امور مالیاتی تلاش می نمایید ; این لوح تقدیر ، تقدیم حضور شما می گردد.

رجای واثق داریم ، تمام تلاش خود را برای انجام وظایف شغلی و مسئولیتهای قانونی ، حفظ حقوق مردم ، پیشرفت نظام اداری و اعتلای کشور به کار گرفته و وجدان کاری ،عدالت ، صداقت ، امانت داری ، راز داری و خدمت به مردم را سرلوحه ی گفتار و کردار خود قرار داده و ارزشهای دینی ، انسانی ، اجتماعی ، و قوانین ، مقررات و ضوابط را در انجام فعالیت های سازمانی  و اداری رعایت نموده و در همه حال به  منشور اداری  و اخلاقی پایبند بوده و تلاش خود را در جهت جلب رضای ایزد متعال به منظور نیل به روابط و مناسبات عادلانه ی انسانی در جامعه و مهر ورزی به انسانها به کار می گیرید.

 

فریبا علومی یزدی

 

 

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !