سومین جشنواره پژوهش و نوآوری در حوزه مدیریت شهری

آرشیو
تنظیمات نوشتاری

سومین جشنواره پژوهش و نوآوری در حوزه مدیریت شهری

 مرکز همایشهای بین المللی برج میلاد
سومین جشنواره پژوهش و نوآوری در حوزه مدیریت شهری، با حضور شهردار تهران و معاونانش در مرکز همایش های برج میلاد افتتاح و از نمایشگاه مجازی این جشنواره رونمایی شد.دبیر سومین جشنواره انتخاب برترین های پژوهش و نوآوری در حوزه مدیریت شهری گفت: بر اساس دستور شهردار تهران، در آینده نزدیک تهران یکی از شهرهای اول جهان در زمینه شهر الکترونیک خواهد شد. محمدباقر نوبخت، معاون مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت از دستیابی به حکمرانی خوب محلی، کاهش نقش دولت مرکزی و تقویت مدیریت ملی و مشارکت محلی و واگذاری امور به بخش خصوصی به عنوان راهکارهایی برای توسعه نام برد.معاون تحقیقات و برنامه ریزی شهرداری تهران گفت:«از ویژگی های بارز پروژه ها و تحقیقات در حوزه مدیریت شهرداری تهران تقاضامحور بودن آن است و بدون احساس نیاز به انجام پروژهای، تحقیقات آغاز نمی شود.

 

 

 

مجری : فریبا علومی یزدی

 

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !