​ انجمن مدیریت سبز ایران با همکاری بنیادجهانی انرژی بزرگترین مراسم جهانی را با دعوت از 177 کشور و دهها شخصیت جهانی روزهای 29 و 30 دی ماه سال 1394 در برج میلاد برگزار نمود.

شایان ذکر است این مراسم با شعار  تهران ؛ پایتحت محیط زیست و صلح ، برگزار گردید.

سومین کنفرانس بین المللی صنعت احداث با رویکرد ظرفیت سازی، ایجاد توانمندی و ماندگاری شرکت ها و سازمانهای پروژه محور که در دوسال گذشته با استقبال قابل توجه و ارزشمند مدیران ارشد تشکل ها و شرکت های بخش خصوصی و مدیران برجسته دولتی روبرو گردید، طی روزهای 18 و 19 آذرماه 1391 در مرکز همایش های بین المللی هتل المپیک برگزار می گردد.

 دبیر جشن همنوایی با بهار گفت: در صدد ترویج هنر سازنده و برجسته ساختن نقش ارزشی آن از طریق عرضه مفاهیم عالی دینی و ملی هستیم.

به گزارش آنا ؛ طی مراسم با شکوهی در تالار بزرگ وزارت کشور یازدهمین گلبانگ سرود، جشنواره همنوایی با بهار که به موسیقی کودکان و نوجوانان اختصاص دارد با دو تجلیل از استاد موسیقی ایران و دانش آموزان مقام آور در المپیادهای جهانی برگزار شد.

بيمارستان رضوي ميزبان سومين كنفرانس گردشگري سلامت كشورهاي اسلامي

رييس بيمارستان فوق تخصصي رضوي اضافه كرد: اين بيمارستان ميزبان سومين كنفرانس گردشگري سلامت كشورهاي اسلامي در آذرماه امسال خواهد بود

عبدالحسيني اظهار داشت: اين كار چند سالي است كه به طور جدي انجام مي‌شود، و با مطرح شدن موضوع گردشگري سلامت در سازمان كنفرانس اسلامي به منظور اينكه مسلماناني كه نياز به درمان دارند به كشورهاي اروپايي سفر نكنند، جديت بيشتري گرفته است. وي اضافه كرد: بحث گردشگري سلامت در جهان اسلام براي اولين بار در اجلاس سران كشورهاي اسلامي در تهران مطرح شد و بيمارستان فوق تخصصي رضوي به عنوان ميزبان اولين كنگره انتخاب شد اما به دليل توانايي و امكانات اين بيمارستان ميزباني دومين و سومين كنگره نيز به بيمارستان رضوي اعطا شد.

 

به گزارش روابط  عمومی  سازمان  بازرگانی  استان تهران:  در همایشی که مورخ 1/9/89 در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران با حضور استاندار، رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ، دبیر اتحادیه انجمن های صنایع غذایی ایران، رئیس سازمان بازرگانی استان ،جمعی از صادرکنندگان و تجار استان تهران و مسئولین دستگاههای اجرایی کشور برگزار گردید  تجلیل بعمل آمد.

 

سومين جشنواره ملي نوآوري و شكوفايي فجر انقلاب اسلامی و نمایشگاه بزرگ تجاری سازی اختراعات و نوآوری های ایران با معرفي برگزیدگان به كار خود پايان داد.

در آیین اختتامیه این جشنواره که  پنجشنبه 21 بهمن در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد  22 طرح و اختراع برگزيده معرفی و تقدیر شدند.

مقالات دیگر...