Top Stories

Grid List

​ انجمن مدیریت سبز ایران با همکاری بنیادجهانی انرژی بزرگترین مراسم جهانی را با دعوت از 177 کشور و دهها شخصیت جهانی روزهای 29 و 30 دی ماه سال 1394 در برج میلاد برگزار نمود.

شایان ذکر است این مراسم با شعار  تهران ؛ پایتحت محیط زیست و صلح ، برگزار گردید.

سومین کنفرانس بین المللی صنعت احداث با رویکرد ظرفیت سازی، ایجاد توانمندی و ماندگاری شرکت ها و سازمانهای پروژه محور که در دوسال گذشته با استقبال قابل توجه و ارزشمند مدیران ارشد تشکل ها و شرکت های بخش خصوصی و مدیران برجسته دولتی روبرو گردید، طی روزهای 18 و 19 آذرماه 1391 در مرکز همایش های بین المللی هتل المپیک برگزار می گردد.

بيمارستان رضوي ميزبان سومين كنفرانس گردشگري سلامت كشورهاي اسلامي

رييس بيمارستان فوق تخصصي رضوي اضافه كرد: اين بيمارستان ميزبان سومين كنفرانس گردشگري سلامت كشورهاي اسلامي در آذرماه امسال خواهد بود

عبدالحسيني اظهار داشت: اين كار چند سالي است كه به طور جدي انجام مي‌شود، و با مطرح شدن موضوع گردشگري سلامت در سازمان كنفرانس اسلامي به منظور اينكه مسلماناني كه نياز به درمان دارند به كشورهاي اروپايي سفر نكنند، جديت بيشتري گرفته است. وي اضافه كرد: بحث گردشگري سلامت در جهان اسلام براي اولين بار در اجلاس سران كشورهاي اسلامي در تهران مطرح شد و بيمارستان فوق تخصصي رضوي به عنوان ميزبان اولين كنگره انتخاب شد اما به دليل توانايي و امكانات اين بيمارستان ميزباني دومين و سومين كنگره نيز به بيمارستان رضوي اعطا شد.

 

گروه سرود ناشنوایان آوای دستان به سرپرستی خانم مهرجو/ صفحه این گروه به آدرس جدید در باشگاه مجریان و هنرمندان انتقال یافته است. لطفا برای بازدید از صفحه گروه سرود ناشنوایان اینجا را کلیک کنید.

گروه موسیقی ناشنوایان آوای دستان با سرپرستی  علی اوربینی / دو ویدئو کلیپ از محرم

ایران مجری |بانک خدمات مراسم| گروه هاي هنري

سرپرست گروه علی اوربینی  ناشنوای 98 در صد / تهران

{denvideosound/dek/I.mojri.avayedastan.flv}

گروه آواي دستان به مدت 10 سال در زمینه سرود و نمایش فعالیت دارد. موسسه ناشنوایان (آوای دستان ) با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد به شماره ثبت26699 تاسیس و در کلیه ارگانهای دولتی وغیر دولتی و همچنین در صدا وسیما و شبکه جهانی جام جم و........ به دفعات برنامه هاي ماندگاري را اجرا نموده است.

 

هم اكنون برنامه نمایشی بلند و کوتاه برای ایام  دهه فجر ، ماه رمضان ،محرم و صفر و ایام فاطمیه ، هفته دفاع مقدس و غیره تدارک ديده شده است و آمادگي همكاري با شما را داريم.

اطمینان حاصل نمایید بلندگوی شما روشن است.

گر من از باغ تو یک میوه بچینم چه شود؟با دکلمه فریبا علومی یزدی - غزل 228 حافظ - نسخه گنجوی شیرازی

مجری

{denvideosound/banou/banuyesokhan.mp3}

گر من از باغ تو یک میوه بچینم چه شــود ؟!                                    پیش پایی به چراغ تـو بـبـیـنـم چه شــود ؟!

بیانیه هیات محترم داوران : هیات داوران بعد از پایان مسابقات وارد شور شدند و نسبت به انشاء رای و بیانیه به قرار ذیل اقدام نمودند.

خبرنامه ایران مجری / شماره 16/اردیبهشت ماه 91 سردبیر فریبا علومی یزدی

علاقه مندم خبرنامه را در سایت ایران مجری بخوانم.

مقدمه :

خبرنامه ایران مجری فریبا علومی یزدیخبرنامه ایران مجری شما را در زمینه های اطلاعات مفيد عملی در مورد هوش هیجانی ، مهارتهای ارتباطی ، شبکه های کسب و کار و سخنرانی های عمومی همیاری می دهد. در این خبر نامه شما مطالب مفیدی را در مورد مدیریت هیجانات کارمندان می خوانید .  از شما به خاطر ارسال این خبر نامه به دوستان ، اقوام و همکارانتان تشکر می نمایم.

فضای هیجانی حاکم بر محیط کاری  شما  چگونه است؟ مدیریت  هیجانات کارمندان

خبر نامه ایران مجری / شماره 3/ بهمن 1389/ سردبیر فریبا علومی یزدی

از نظرات شما درباره آخرين خبرنامه ایران مجری تشکر می کنم. تعريف های مختلف و متفاوتی را دريافت کردم. همچنين به کسانی که به تازگی به عضويت سايت در آمدند تبريک و خوش آمد می گويم. آرزوی من اين است که تعداد خوانندگان خبرنامه را به 5000 نفر افزايش دهم و اين امر جز به کمک شما عزيزان ميسّر نخواهد شد. بنابراين، اگر از خواندن مطالب لذت می بريد، لطفا  خبر نامه را برای دوستان خود و نيز مجریان ، سخنوران و حرفه ای های صدا ، ارسال کنيد.

خواهيد ديد که محتوای خبرنامه های بعدی چگونه خواهد بود. باشد که از مطالب لذت برده و آنها را در مسير زندگی به کار بنديد. متشکرم!

ديد و بازديدهای ايام نوروز به زودی فرا می رسند.

چگونه روابط طولانی و شاد داشته باشيم . ویژه خانواده ها

مشترک خبرنامه رایگان ما شوید تا از آخرین اطلاعات و مطالب منتشر شده در پورتال ؛مطلع گردید.
Advertisement