مجری منتخب ایران مجری در شهریور ماه نود، مجری صحنه حاذق و مجرب ایران  و اهل خرم آباد و ساکن خطه زرخیز خوزستان است. این اطمینان به شما داده می شود از مصاحبه همکار ارجمند مان بهره مند خواهید شد و سعی شده است از تجربیات گرانسنگ ایشان استفاده گردد. معرفت و نظم و ادب همراه با خوش تیپی  از خصوصیات بارز شهرام است. با ما همراه باشید با سخنان ارزشمند ایشان.

ادامه مطلب: مصاحبه با شهرام ملکی نیا عالم مجری صحنه

سرکار خانم فریبا علومی یزدی شما معرف حضور خیلی از همکاران هستید. مایلم  خودتان را برای کسانی که تازه باشما آشنا می شوند معرفی نمایید.

 یارب که مرا صحبت جان بی تو مباد         انجام  زمانه یک زمان بی تو مباد

بر هستی من نام و نشان بی تو مباد     کوتاه کنم سخن، جهان بی تو مباد

این جانب فریبا علومی یزدی مجری صحنه ، نویسنده و سخنران هستم .بانک تقدیرنامه را می نویسم و مدیریت سایت ایران مجری را بر عهده دارم. لقب " دوست روابط عمومی ها " را برای سایت خود برگزیده ام.

در اجرای صحنه صاحب سبک هستم  و در ارتباطات عمومی مدعی ؛ من برای ارتقای سخن در ایران ، بند کفشم را محکم بسته ام . جهانی می اندیشم ، صلح اندیش  و عاشق ایران هستم و فردا را برای همه ایرانیان، باشکوه  می خواهم.

ادامه مطلب: مصاحبه با فریبا علومی یزدی در روز روابط عمومی

 منتخب مجریان صحنه خرداد ماه کسی نیست جز مجری مجرب کشورمان و همکار خوبمان  آقای  رضا  عموزادی

لطفا خودتان را برای مخاطبان معرفی کنید؟ و نظرتان را بابت انتخاب شما به عنوان مجری منتخب در خرداد ماه بفرمایید؟

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست    كه هر چه بر سر ما مي رود ارادت اوست

ادامه مطلب: مصاحبه با رضا عموزادی مجری صحنه

 پیام فریبا علومی یزدی به اولین گردهمایی مجریان صحنه ی ایران

بسم الله الرحمن الرحیم.

همه ی فعالیت های ما نوعی ارتباط برقرار کردن است. انسان ها از طریق رفتارها، حرکات و اشارات با دیگران ارتباط برقرار می کنند و در طی آن اندیشه ها، احساسات و تمایلات خود را به یکدیگر منتقل می نمایند.

ادامه مطلب: گزارش اولین گردهمایی مجریان صحنه ایران

 آقای کیوان لطفی لطفا خودتان را برای خوانندگان خبرنامه ایران مجری و دیگر مجریان و سخنوران ایران زمین معرفی کنید .

با عرض سلام و تقدیم بهترین شادباشها خدمت خوانندگان فرهیخته خبرنامه ایران مجری

-متولد 1356 هستم و لیسانس زبان انگلیسی از دانشگاه شهید چمران اهواز و دکترای علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه علامه طباطبایی دارم.

ادامه مطلب: مصاحبه با کیوان لطفی مجری صحنه و مجری تلویزیون

-مختصري درباره زندگي، شغل ، تحصيلات و تولد و ... بگویيد و اينكه چگونه به گويندگي و مجريگري رو آورديد؟

سعیده بردباری هستم شهریورماه  1363 در شهر آذرشهر استان آذربایجان شرقی به دنیا آمدم . از همان اوایل تحصیل عاشق درس و مدرسه و البته تدریس و بازیگری بودم . بزرگتر که شدم علاقه ام از بازیگری به اجرا تغییرکرد .از همان دوران دبیرستان مجریگری را تجربه کردم . کم کم  و به مرور زمان به مجریگری علاقمند شدم . سعی کردم کم کم مهارتهای خودم را بالا ببرم.  ضعف های اجرام را بشناسم و اصلاح کنم . از سال 84  نیز با صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی همکاری میکنم. رشته تحصیلی ام علوم تربیتی گرایش مدیریت برنامه ریزی آموزشی هست و خیلی هم به رشته ام علاقمند هستم .

ادامه مطلب: مصاحبه با سعیده بردباری مجری صحنه

- مختصري درباره زندگي، شغل ، تحصيلات و تولد و ... بگویيد و اينكه چگونه به گويندگي و مجريگري رو آورديد؟

سلام خدمت همه صاحب نظران و دوستان ارجمند. من حسین وکیلی  متولد 18/6/1364هستم.

فارغ التحصیل رشته پلیمر از دانشگاه مهندسی و تحقیقات صنایع تهران هستم.

سالها پیش وقتی12 سال سن داشتم به مجموعه جشن ها  و مراسم ها نگاه میکردم میدیدم مجری ها تنها به اعلام برنامه کفایت میکنند و اصلاً هیچ جذابیتی در کارشان وجود ندارد.در آن زمان تصمیم گرفتم با یک روش جدید برنامه اجرا کنم تا اینکه از اجرا های کوچک شروع کردم و تمام فکرو ذهنم رو روی برنامه های پیشنهادی گذاشتم و بعد از چند سال به عنوان مجری کارم رو به صورت حرفه ایی انجام دادم تا اینکه با گروه های مختلفی کارم رو شروع کردم و تا امروز نیز این همکاری ادامه دارد و فکر میکنم تا حالا نیز موفق عمل کرده ام.
ادامه مطلب: مصاحبه با حسین وکیلی مجری صحنه

مقالات دیگر...