10 نکته برای همیاران ستاد انتخاباتی  در ارتباط موثر با مخاطبانشان از فریبا علومی یزدی

هدف از رهنمود های حاضر بیان الگویی است از تکنیک های گفتگو با مخاطبان جهت دادن انگیزه لازم برای شرکت در انتخابات و سهیم بودن در سرنوشت اجتماعی خود . هر گروه و حزبی می تواند این رهنمود ها را در راستای ارتباطات موثر برای جلب حداکثری مخاطبانش  در انتخابات  به اعضای ستاد انتخاباتی و همیاران ستاد  یادآوری نماید. 

ادامه مطلب: 10 نکته برای همیاران ستاد انتخاباتی درارتباط موثربا مخاطبان

رهنمود هایی برای جذب آرای انتخاباتی از کسانی که مردد هستند از فریبا علومی یزدی

هدف از رهنمود ها ی حاضر بیان الگویی  است  از تکنیک های گفتگو با مخاطبان جهت دادن انگیزه لازم برای شرکت در انتخابات و سهیم بودن در سرنوشت اجتماعی خود . هر گروه و حزبی می تواند این رهنمود ها را در راستای ارتباطات موثر برای جلب حداکثری مخاطبانش  در انتخابات  به اعضای ستاد انتخاباتی و همیاران یادآوری نماید.

ادامه مطلب: رهنمود هایی برای جذب آرای انتخاباتی از کسانی که مردد هستند

ده نکته در مورد نام بردن افراد از فریبا علومی یزدی

1- محترمانه از کسی که نامش را نمی دانید نامش را بپرسید.مثلا "ببخشید میتوانم نام زیبایتان را بدانم؟"
برای تقویت اعتماد به نفس شما می توانید تمرین خود را شروع کنید. هیچکس بدش نمی آید وقتی نامش را از او سوال می کنید.

ادامه مطلب: 10 نکته در مورد نام بردن افراد از فریبا علومی یزدی

12 رهنمود کلی برای همیاران و همکاران ستاد انتخاباتی کاندید های انتخابی

هدف از رهنمود ها ی حاضر بیان الگویی  است  از تکنیک های گفتگو با مخاطبان جهت دادن انگیزه لازم برای شرکت در انتخابات و سهیم بودن در سرنوشت اجتماعی خود . هر گروه و حزبی می تواند این رهنمود ها را در راستای ارتباطات موثر برای جلب حداکثری مخاطبانش  در انتخابات  به اعضای ستاد انتخاباتی و همیاران یادآوری نماید. این رهنمود ها وقتی ضمانت فریبا علومی یزدی را به همراه دارد که با سخن خوب و فنون سخنوری همراه باشد. صداقت و امانت در گفتار ، نفوذ کلام را به همراه دارد و نفوذ کلام تنها راه موفقیت در ارتباطات محسوب می گردد.

 قبل از اینکه خواسته باشم وارد بحث اصلی ارتباطات موثر در انتخابات شوم نکات زیر را پیشنهاد می دهم. این نکات خیلی مهم هستند.

ادامه مطلب: 12 رهنمود کلی برای همیاران و همکاران ستاد انتخاباتی کاندید های انتخابی

چگونه یگ گفتگوی موفق داشته باشیم و نظر یک شخص را به کاندید مورد علاقه خود تغییر دهیم. این نکات باید مورد توجه اعضا و همیاران ستاد ها قرار گیرد. یادتان باشد این ها تنها نکات کوچکی هستند که در کنار آداب معاشرت و عزت نفس بالا کاربردی هستند. یادمان باشد " صداقت و راستی بهترین سیاست است".

ادامه مطلب: 8 رهنمود سازنده برای یک گفتگوی سازنده در انتخابات

logoچگونه آدرس بدهیم ؟از فریبا علومی یزدی

آدرس دادن  در کشور کهن ایران سبک های خاصی دارد .

ایران مجری / ارتباطات موثر/ آداب معاشرت

اخیرا برای اجرای یک سمپوزیوم بین المللی در اصفهان حضور داشتم اگرچه دو سال را در پایتخت فرهنگی ایران مهمان اصفهانی های هنرمند و با دیانت بودم ولی معلوم است مدیریت این شهر  توجه خاصی به عمران و آبادانی این شهر داشته اند و این نصف جهان را به یک جهان شگفتی تبدیل نموده اند ولی چیزی که جالب بود همه آدرس می دادند " بعد ازپل – قبل ازپل " اینجانب مثل تمام ایرانیان پل خواجو و سی و سه پل را زیاد شنیده ایم ولی این همه پل های بتنی زیبا و پیچ درپیچ همه را به شگفتی وا می دارد . خلاصه نصیب من و خانواده دور زدن های مداوم بود .

یک استاد ترک زبان حاذق داشتیم ، همیشه درکلاس هایش وقتی به بچه های مشهد می رسید با لهجه غلیظ می گفت "مشدی ها از دادن آدرس معذورند" و خودش مثل اینکه یاد یک خاطره جالب می افتاد به صورت قهقهه می خندید.

دوستی می گفت شمالی ها به هرمسافتی می گویند 50 متر جلوتر ، بعضی وقت ها 50 متر یعنی 5 کیلومتر.

ادامه مطلب: چگونه آدرس بدهیم ؟ آبادانی یا اصفهانی!!!

ده نکته در مورد هنر گفتگو و بحث های کوتاه در جلسه هاي عمومي از فریبا علومی یزدی

1- قبل از ورود به جلسه نسبت به عملکرد خود  ودیگران دید مثبتی داشته باشید.

به خود یاد آور شوید که ملاقات با افراد جدید می تواند حائز فواید زیادی برای شما باشد . با افراد جالبی برخورد خواهید کرد، اطلاعات جدیدی بدست آورده و دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد همچنین این جلسه قرارداد های تجاری را نیز به دنبال خواهد داشت .

ادامه مطلب: ده نکته در مورد هنر گفتگو و بحث های کوتاه در جلسه هاي عمومي

مقالات دیگر...