انجام مراسم قرعه کشی شرکت آریا یراق در هتل ازادی تهران

وبلاگ
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

در تاریخ 21 مرداد ماه نود و چهار  تیم اجرایی ایران مجری موفق به اجرای قرعه کشی دیجیتال یک دستگاه خودرو و 30 عدد هدیه ارزشمندشدند.

 طراحی این قرعه کشی به عهده تیم هنری ایران مجری و با مدیریت علی رضوانی تبار انجام پذیرفت و اجرای این مراسم به عهده محمد یزدانی بود. همکاران ما با ارایه یک شیوه نوین در طراحی و اجرای قرعه کشی ، شبی به یاد ماندنی را برای کارکنان و مشتریان شرکت آریا یراق به ارمغان آوردند.

گروه سرود ناشنوایان آوای دستان نیز در این مراسم به ایفای نقش پرداختند و مورد تشویق و ترغیب مخاطبان قرار گرفتند. در ادامه چند عکس از این مراسم تقدیم شما می گردد.

 

گروه سرود ناشنوایان آوای دستان
گروه سرود ناشنوایان آوای دستان

 

قرعه کشی مراسم اهدای خودرو
قرعه کشی مراسم اهدای خودرو

مطالب مرتبط: 12 نکته تخصصی برای مراسم قرعه کشی از علی رضوانی تبار

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و سخنوری


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !