بسته ویژه ماه مبارک رمضان برای اجرای دو ساعت برنامه شاد و معنوی

وبلاگ
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

ربّنا تقبل منّا انّک انت السمیع العلیم

که فرمای از ما قبول ای حکیم            همانا تو هستی سمیع و علیم

حریم دل بیارایید و آغوش باز کنید که ایام عاشقی رسید ، همنشینی با سحر و هم آوایی با افطار  روح را می پالاید و جسم را می آراید.به شمیم بهشت ، حال اهل دل و دعا لطیف می رود ، و به رودآبه ی رحمت جان اصحاب ندبه و توبه سبک بال می شود.


ایرانمجری حلول ماه رمضان المبارک را تبریک عرض می نماید.

برای نخستین بار؛ باشگاه مجریان و هنرمندان ایرانمجری در یک اقدام شایسته ، بسته فرهنگی کامل هنرمندان و ملزومات برگزاری یک مراسم شاد و روحانی را برای مراسم افطار و مراسم مخصوص ماه مبارک را با مشارکت سیصد هنرمند و مجری توانمند ، تدارک دیده است. ایرانمجری با استفاده از طیف وسیع هنرمندان و مجریان در تهران و سراسر کشور توان برپایی  50 مراسم را به طور همزمان   در اقصی نقاط ایران پهناور را دارد.

 

بسته ویژه ماه مبارک رمضان  برای اجرای دو ساعت برنامه شاد و روحانی  شامل:

 

قاری قران – مجری خانم و آقا – گروه تواشیح – گروه سرود و هم آوایی – خواننده پلی بک – نوازنده صحنه – نور و صدا – عکاس و فیلم بردار  با کارگردان صحنه

 

بسته ویژه فرهنگی - هنری ایران مجری در ماه رمضان با تخفیف ویژه


تلفن همراه : 09128239105

 

دست اندرکاران رویداد ها می دانند که مبلغ تعرفه این بسته پیشنهادی قابل رقابت توسط هیچ گروه هنری نیست و این بسته پیشنهادی به خاطر  فضای خاص ماه مبارک و مشارکت هنرمندان در یک اقدام همگانی و با توجه به رویدادهای شیرین اخیر ، تکمیل کننده شادکامی ، همدلی و پیام آور شادی و سرور به مجلس و محفل معنوی شماست.

تعرفه هنرمندان با تخفیف 50% و نیز با حضور افتخاری بعضی از هنرمندان انجام می پذیرد.

 شما نیز با ما ؛ پیام آور  صلح و شادی و معنویت باشید.


  هنرمندان || مجریان خانم و آقا || گروه های تواشیح || گروه های سرود || خواننده ها و گروه های سنتی، پاپ ||فیلم و عکس || رادیو نمایشگاهی ویژه رمضان ||

  خدمات ویژه:

 - استیج و دکور صحنه برای فضای باز  و محیط سازمان یا شرکت شما به ازای هر متر مربع  30 هزار تومان

- بادکنک آرایی برای هر مجلس  300 هزار تومان

- گل آرایی  برای هر مجلس  500 هزار تومان

علاوه بر معرفی گروه ها و هنرمندان مذهبی برای مراسم افطار  شما در سازمان ها می توانید از خدمات معرفی نمایش های هنری بیشتر نیز از ما مشاوره بگیرید.

نمایش های هنری بیشتر شامل: نمایشات رزمی  /نمایش شعبده بازی و تردستی  / صدا پیشه و تقلید صدا  /نمایش سایه پردازی / حسابگر سریع تر ازماشین حساب / رونده روی شیشه و حامل جریان برق / مرد شیشه خوار/ ورزشکار داری رکورد جهانی ضربه زدن به توپ /ورزشکار اکروباتیک دو /گروه های نمایشی طنز  و غیره قابل ارائه می باشد.


 

خدمات بیشتر:

- فیلم برداری با دو دوربین و تدوین سر صحنه با تحویل سی دی در پایان مراسم  یک میلیون پانصد هزار تومان

- فیلم برداری با دو دوربین ثابت و یک دوربین متحرک با استفاده از کرین  و تدوین سر صحنه + عکاس حرفه ای جمعاً  مبلغ   2 میلیون تومان

- چاپ بنر  ماه مبارک هر متر مربع  10 هزار تومان    - طراحی رایگان  - طراحی ویژه  و اختصاصی 200 هزار تومان  هر بنر

- ایجاد ایستگاه رادیو نمایشگاه  با سه گوینده و نریوتور و سیستم صوتی مناسب برای محیط  1 میلیون تومان


 

- نیروی تشریفات  و خدمات مراسم:

نیروی تشریفات و خدمات مراسم به همراه میز و صندلی و ظروف پذیرایی به ازای هر نفر  6 هزار تومان (به ازای هر  30 نفر یک نیروی خدماتی  ). (حداقل صد نفر)

- مواد غذایی افطار  شامل : نان – پنیر – گردو – خرما- عسل – کره – زولوبیا و بامیه و گوش فیل  – قند و شکر و چای و نسکافه هر نفر 15هزار تومان

- شام طبق لیست  منو  (متوسط هر نفر 15 هزار تومان)

نیروی امنیت و تشریفات : طبق سفارش کارفرما و با توجه به رده دار بودن مراسم و ایام خاص تعیین می گردد.


 

مکان و تالار برای مراسم ضیافت:

ایرانمجری با ارتباطات گسترده و آشنایی با مراکز مهم پذیرایی در تهران می تواند تجربیات صدها ضیافت افطار را به صورت مشاوره رایگان در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

ضمن گرامی داشت ضیافت روحانی شما که بدایت احوال دوستان و بستن پیمان و عهد دوستی با شما  محقق خواهد گشت  ;   درکمال ارادت و در نهایت عنایت  ; آماده ایم تا درضیافت افطار در این ماه لطیف طُرفة الاسرار با حضور درمجلس انس و عرفان ،شما را از جام محبت خویش سیراب نماییم.

باتقدیم احترام

مدیر باشگاه مجریان و هنرمندان

لیست و تعرفه موارد بالا تنها تا پایان رمضان امسال اعتبار دارد و تخفیفات ویژه این ماه مبارک تا عید بزرگ فطر می باشد.


تلفن ثابت :  88679725 /تلفن همراه : 09128239105

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و سخنوری


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !