آشنایی با روز جهانی ایدز

روزهای ملی و جهانی
ابزارها
تنظیمات نوشتاری

آشنایی با روز جهانی ایدز

 آشنایی با روز جهانی ایدز

- همشهری آنلاین:

اول دسامبر برابر با 10 آذر روز جهانی ایدز نام گرفته است

سازمان ملل متحد در سال 1988 اول دسامبر برابر با 10 آذر را روز جهانی مبارزه با ایدز نام‌گذاری کرده است.

هر ساله در سراسر جهان به این مناسبت برنامه‌های مختلفی برگزار می‌شود.

بیماری ایدز یکی از آشناترین نام‌های بیماری برای تمامی طبقات اقتصادی، اجتماعی، گروه‌های بهداشتی و نهادهای سیاسی در تمام کشورهای دنیا است.

روبان قرمز سمبل جهانی آگاهی و همبستگی با بیماران مبتلا به HIV و ایدز است و مردم جهان را به نبرد با این بیماری متحد می‌کند.

در اوایل سال 1991 سازمان بین‌المللی "VISUAL AIDS" در نیویورک سمبل جهانی مبارزه با ایدز را برای همبستگی و مدارا با آنانی که از سوی مردم مورد تبعیض قرار می‌گیرند و مردمی که با HIV و بیماری ایدز دست و پنجه نرم می کنند، طراحی کرد.

روز جهانی ایدز از سال 1988 نه تنها به خاطر افزایش بودجه‌ها بلکه برای افزایش آگاهی، آموزش و مبـارزه بـا تبعیض‌هـا تعییـن شـد.

همچنیـن اهمیـت روز جهانـی ایـدز در ایـن اسـت که دولت‌ها به عموم مردم یاد‌آور می‌شوند که HIV از بین نرفته است و هنوز کارهای زیادی است که باید انجام شود.

آموزشگاه گویندگی و سخنوری موسسه شهریاران سخن (مدرسه سخن)

مدرسه سخن آموزشگاه و مدرسه تخصصی مجریگری و اصول و فنون سخنرانی


سالها با شما و همراه شما هستیم در سایت ایران مجری و باشگاه ایرانمجری. افتخار ماست تا اینبار در سایت سخنوری با شما باشیم.  صدها مقاله مرتبط به فنون سخنرانی و صدها متن سخنرانی و متن مجری گری در پردیس سخن 1400

مدرسه سخن ایران از بهترین مراکز آموزشی در زمینه سخنوری و گویندگی و مجریگری می‌باشد که با مدیریت دکتر فریبا علومی یزدی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون به آموزش بیش از ۱۰۰۰ مجری و سخنران در کشور اقدام نموده است.
شما می توانید آخرین مقالات و آموزش های مرتبط با فن بیان و سخنوری را در این سایت ببینید . برای ورود به سایت سخنوری کلیک کنید.


آخرین تصاویر از سخنوران و فراگیران مدرسه سخن و نظرات ارزشمند آنها را در قسمت نظرات گوگل مپ ملاحظه فرمایید.

روی لینک زیر کلیک کنید

گوگل مپ : مدرسه سخن ایران تاسیس ۱۳۹۵ آموزش سخنوری ، گویندگی و مجریگری

تنها یک راه برای سخنور شدن وجود دارد !