Menu

تامین سخنران و مجری رویداد ها

باشگاه ایران مجری با ایجاد یک بانک اطلاعات دقیق در راستای تامین سخنران و مجری رویداد ها فعالیت دارد. ما مجریان و سخنرانان را با در نظر گرفتن مخاطبان به دسته های متفاوتی تقسیم نموده ایم.

 

متناسب با بودجه شما در هر رویداد شما می توانید از مجریان و سخنرانان حاذق و برجسته ای بهره ببرید. انتخاب شما در باشگاه باعث ایجاد حس اعتماد در شما خواهد شد. باشگاه ایران مجری در قبال نامین نیروی انسانی رویداد شما مسئولیت کامل حضور موثر شخص مدعو را می پذیرد و در شرایط فورس ماژور با استفاده از شبکه گسترده مجریان همکار در سطح کشور رویداد شما را پشتیبانی خواهد نمود.  مجریان و سخنرانانی که می توانند در کمتر از دو ساعت جایگزین شخص آسیب دیده گردند 

علاوه بر ایجاد حس اعتماد ، شما با پرداخت منطقی تعرفه های اجرا نگرانی همیشگی خود را در این مورد برطرف خواهید نمود و مجریان و سخنرانان همکار با ایران مجری نیز ، شرایط ویژه ای را برای شما اعمال خواهند نمود. هنرمندان و سخنرانان گزینش شده توسط ایران مجری با پذیرش منشور اخلاقی ایران مجری تخفیف 10 % از عرف معمول را در نظر خواهند گرفت.


از آنجایی که طول همکاری ما با شما از اهمیت شایانی برخوردار است شما بعد از رزرو سه مجری در سال  ، از یک مجری طراز اول رایگان تا پایان سال شمسی بهره مند خواهید گردید.


هم اکنون بالغ بر 412 مجری همکار ایران مجری از سراسر کشور شغل مجریگری را به طور حرفه ای دنبال می کنند. ما حرفه ای ها را به شما معرفی خواهیم کرد.


لطفا برای مشاوره و رزرو مجری و سخنران خود با ما تماس حاصل نمایید. تلفن همراه09128239105

 

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید
 
 

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top