ایران مجری  با تشکیل کارگروهی از طراحان و متخصصان درزمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی  اقدام به ارائه خدمات به سازمان ها و شرکت هایی که علاقه مند به ایجاد نمایشگاهها در کنار  جشنواره و یا رویداد خود هستند می باشد.

 همچنین باارائه خدمات جانبی از جمله عکاسی و ساخت فیلم و تیزرهای صنعتی و تبلیغاتی ؛ سعی کرده جهت رفاه حال مشتریان خود در مقوله تبلیغات و بازاریابی به عنوان یک گزینه اما با چندین کاربرد مختلف ،خود را از دیگر شرکت های همکار متمایز نماید و این فرصتی است برای مشتری که در وقت ، هزینه و انرژی خود صرفه جویی نماید.
انتخاب کارگاه‌های هنری و غرفه های فرهنگی ایرانمجری ، نظیر خوش‌نویسی، نگارگری، نقاشی، حجاری، معرق، گرافیک حجم و سفالگری و اختصاص غرفه‌ای ویژه به نمایش فیلم مستند در ارتباط با موضوع رویداد،  ارائه نرم افزار و کتاب و اقلام مذهبی هنری، نمایش هنرهای تجسمی، عکس و پوستر  متناسب با مضمون و ....


نمایشگاه و غرفه کودکان با عروسک تن پوش

 خدمات باشگاه  مجریان و هنرمندان ایرانمجری  در خصوص  نمایشگاه جانبی شامل موارد ذیل می شود:

غرفه فرهنگی برای کودکان و نوجوانان

هدیه ویژه:

عکاسی آتلیه ای  با ایجاد دکور اختصاصی و یا استند و بنر سفارشی هدیه این آگهی می باشد. سفارش دهندگان  پروژه نمایشگاهی بالاتر از 10 غرفه ؛ از ایستگاه عکاسی آتلیه ای رایگان  و برای چاپ عکس روی 200 شاسی و تحویل به صورت همزمان به میهمانان ویژه شما خواهد بود.

موسسه فرهنگی هنری شهریاران سخن:  ایرانمجری

مدیر بخش طراحی و دکوراسیون : سپهر رحمانی